Poznaj dobry dzbanek filtrujący wodę!

Czysta woda z dzbanka filtrujacego wodę

Artykuł partnera.

Chcesz wyrobić nowy pozytywny nawyk w swoim domu? Sięgnij po dobry dzbanek filtrujący wodę! Dowiedz się, na co zwrócić uwagę, wybierz model dla siebie i korzystaj z jego możliwości.

Dzbanek filtrujący – co warto wiedzieć?

Dzbanek z filtrem to funkcjonalny sprzęt kuchenny, który już pierwszego dnia odkryje przed tobą nowe możliwości i wyrobi pozytywny nawyk regularnego nawadniania organizmu. W zależności od wybranego filtra możesz zyskać wiele korzyści. Jakich? Pierwszą korzyścią jest neutralizacja smaku i zapachu chloru z wody kranowej, drugą wzbogacenie wody kranowej o wybrane pierwiastki (np. magnez), trzecią jest ochrona twoich sprzętów AGD (filtr usuwa kamień kotłowy, ponadto wybrany filtr może lekko podnieść pH wody kranowej (alkaliczna woda pomoże ci walczyć z zakwaszeniem organizmu) oraz pozostawi niemienioną ilość minerałów w niej występujących. Całkiem sporo, prawda? Jednak dobry dzbanek filtrujący wodę to nie tylko wyjątkowa skuteczność, ale i design. Jego opływowe i subtelne kształty w połączeniu z wysokiej jakości technologią działania sprawiają, że jest on nie tylko przydatny w kuchni, ale również wyjątkowo estetyczny. Dzięki temu z pewnością wkomponuje się w wystrój twojej kuchni. Ponadto dzbanki z filtrem zostały wyposażone w specjalne wskaźniki (manualne lub LED sensor), które przypomną ci o regularnej wymianie filtra. Poznałeś już możliwości dzbanka z filtrem na wodę. Czas odpowiedzieć sobie, po który model warto sięgnąć.

Dobry dzbanek filtrujący wodę – czyli jaki?

Szukasz modelu dla siebie? Wybierz dzbanek filtrujący Crystal od polskiej marki Dafi. Dlaczego warto? Odpowiedź znajdziesz poniżej. Sprawdź, wybierz i korzystaj z jego niezwykłych możliwości:

 • został wykonany z wysokiej jakości szkła
 • ma ergonomiczny kształt, dzięki czemu z powodzeniem może pełnić funkcję karafki
 • jeden filtr zastępuje nawet 100 półtoralitrowych butelek jednorazowych
 • pomaga regularnie nawadniać organizm
 • posiada czytelny wskaźnik LED sensor, który przypomina o comiesięcznej wymianie filtra
 • antypoślizgowa podstawa dzbanka zapewnia stabilność
 • ergonomiczna rączka ułatwia przenoszenie dzbanka
 • łączy zalety filtracji oraz serwowania napojów
 • umożliwia napełnianie bez zdejmowania pokrywy (chroni przed dostawaniem się do środka m.in. kurzu czy pyłu)

Dzbanek z filtrem na wodę – co możesz zyskać?

 • możesz stać się EKO (m.in. ograniczysz zużycie jednorazowych opakowań, w których sprzedawana jest butelkowana woda w sklepach)
 • zapewnisz sobie komfort (smaczną filtrowaną wodę kranową będziesz miał dosłownie na wyciągnięcie ręki)
 • zaoszczędzisz swój czas oraz pieniądze (uwolnisz się od kupowania zgrzewek butelkowanej wody w jednorazowych opakowaniach)

Zaczynasz poszukiwania? Dobry dzbanek filtrujący wodę znajdziesz na stronie dafi.pl/. Wejdź, wybierz model dla siebie, kup i korzystaj z pełni jego możliwości. Zmiana zaczyna się dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.